Polityka prywatności

Przez n dane ersonalnye objęte Porozumieniem w sprawie tajemnicy handlowej, która jest każdy pracownik naszego serwisu. Gwarantujemy pełną poufność i anonimowość. Nie martw się o bezpieczeństwo danych osobowych!

Szczegóły treści

Informacje poufne w kasynie

Hazard jest nierozerwalnie związany z ujawnieniem danych osobowych. Nasz serwis w żadnym wypadku nie ujawnia poufnych informacji! Dotyczy to wszelkich informacji otrzymanych od użytkowników, w tym:

  • szczegóły dotyczące portfeli elektronicznych i kart bankowych;
  • Adres IP
  • numery telefonów komórkowych;
  • elektroniczna skrzynka pocztowa;
  • Pełne imię i nazwisko;
  • adres zamieszkania i inne informacje o tożsamości gracza.

Technologia bezpieczeństwa

securityWymiana ruchu między naszym portalem a komputerami lub urządzeniami mobilnymi użytkowników odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego kanału. Niezawodność połączenia potwierdza certyfikat SSL . Jeśli chcesz wyświetlić informacje techniczne na temat tego ostatniego, kliknij obraz zamku znajdujący się po lewej stronie nazwy domeny naszej witryny w pasku adresu przeglądarki.

Dane osobowe są przechowywane w postaci zaszyfrowanej. Pliki są chronione 128-bitowym kodem kryptograficznym. Wyświetlanie danych osobowych jest możliwe tylko przy użyciu hasła głównego.

Nasza służba bezpieczeństwa monitoruje portal przez całą dobę. Hakowanie kont użytkowników jest wykluczone. Uwaga! Nigdy nie udostępniaj nikomu danych z Twojego profilu – funkcjonariusze ds. Bezpieczeństwa mają dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, takie żądania czasem przychodzą na pocztę od oszustów.

Przechowywanie danych osobowych otrzymanych od odwiedzających naszą stronę odbywa się w nieskończoność. Jest to konieczne, aby przeciwdziałać oszustwom i zapobiegać praniu pieniędzy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii ciągłe działanie systemu bezpieczeństwa nie powoduje żadnych niedogodności dla użytkowników.

Prywatność kasyna

Nasz serwis oferuje możliwe najlepsze kasyna online, które chronią również dane graczy i nie przekazują poufnych informacji stronom trzecim. Szczegóły polityki prywatności można wyjaśnić na stronach portali hazardowych. Z reguły warunki przetwarzania i przechowywania danych osobowych są publikowane w odpowiedniej sekcji, która jest dostępna do przeglądania nawet dla niezarejestrowanych użytkowników.

Zdobądź bonus